Hover Card (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Settings
da: Indstillinger

en: Email
da: E-mail

en: Roles
da: Roller

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: Personalization
da: Personalisering
