Hover Card (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Dependencies
eo: Dependecoj
