Hover Card (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Settings
gl: Axustes

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Configuration
gl: Configuración

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Personalization
gl: Personalización
