Hover Card (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Settings
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Roles
he: תפקידים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: Dependencies
he: תלויות

en: Personalization
he: התאמה אישית
