Hover Card (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Settings
pt: Configurações

en: Roles
pt: Papéis

en: Configuration
pt: Configurações

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Installation
pt: Instalação

en: Dependencies
pt: Dependências

en: Personalization
pt: Personalização
