Hover Card (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Settings
sr: Подешавања

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Roles
sr: Улоге

en: Dependencies
sr: Зависности
