Hover Card (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Email
tr: E-posta

en: Roles
tr: Roller

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Installed
tr: Kurulu

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar

en: Personalization
tr: Kişiselleştirme
