Hover Card (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Roles
az: Rollar

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
