Hover Card (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Settings
af: Verstellings

en: Roles
af: Rolle

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
