Hover Card (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված
