Hover Card (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Settings
sv: Inställningar

en: Email
sv: E-post

en: Roles
sv: Roller

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Installed
sv: Installerad

en: Personalization
sv: Personalisering
