HoverCSS (1.0.0) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Float
bo: སིལ་གྲངས་ཐུང་བ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན

en: Add effect
bo: སྣང་བརྙན་ཁ་སྣོན་བྱེད
