HoverCSS (1.0.1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Updated
ast: Anováu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Filter
ast: Filtru

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
