HoverCSS (1.0.1) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Comment
cs: Komentář

en: Filter
cs: Filtr

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Duration
cs: Trvání

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Float
cs: Desetinné číslo s plovoucí čárkou

en: Usage
cs: Použití

en: Local
cs: Místní

en: About
cs: Popis

en: Effect
cs: Efekt

en: Uses
cs: Použití

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Rotate
cs: Rotace

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Add effect
cs: Přidat efekt
