HoverCSS (1.0.2) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Filter
gl: Filtro

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Duration
gl: Duración

en: Installed
gl: Instalado

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Float
gl: Coma flotante

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Effect
gl: Efecto

en: Uses
gl: Usos

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Rotate
gl: Rotar

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Add effect
gl: Engadir efecto
