HoverCSS (1.0.2) - en to kn translation catalogue (31 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Forward
kn: ಫಾರ್ವಾರ್ಡ್

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: Float
kn: ತೇಲಿಸು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: Shadow
kn: ನೆರಳು

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Push
kn: ತಳ್ಳು

en: Pop
kn: ಪಾಪ್

en: Rotate
kn: ತಿರುಗಿಸು

en: Backward
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Additional Information
kn: ಹೆಚ್ಚುವರಿ ಮಾಹಿತಿ
