HoverCSS (1.0.2) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Comment
oc: Comentari

en: Filter
oc: Filtrar

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Duration
oc: Durada

en: Installed
oc: Installat

en: Float
oc: Real amb virgula flotanta

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Local
oc: Locale

en: About
oc: A prepaus

en: Effect
oc: Effet

en: Uses
oc: Usatges

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Rotate
oc: Rotacion

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Add effect
oc: Apondètz l'efièit
