Human Presence Form Protection (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Regular expression
sv: Reguljärt uttryck

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: API credentials
sv: API referenser
