Human Presence Form Protection (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Regular expression
tr: Düzenli ifade

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: Plugin
tr: Eklenti
