Human Presence Form Protection (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Form ID
da: Formular ID

en: Regular expression
da: Regulært udtryk

en: API key
da: API-nøgle

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: API credentials
da: API forudsætninger
