Human Presence Form Protection (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Settings
gl: Axustes

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Regular expression
gl: Expresión regular

en: Spam control
gl: Control de lixo
