Human Presence Form Protection (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Form ID
vi: ID của Form

en: ID
vi: Mã

en: API key
vi: khóa API

en: Plugin
vi: Trình cắm
