Href Lang Exchange (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Publishing options
am: የህትመት አማራጮች

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Language switcher
am: ቋንቋ መለዋወጫ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
