Href Lang Exchange (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (51 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Language
he: שפה

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Region
he: איזור

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Site
he: אתר

en: Url
he: כתובת url

en: Revisions
he: גרסאות

en: System
he: מערכת

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Reference
he: רפרנס

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Apply
he: החל

en: Language switcher
he: מחליף שפות

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Offset
he: היסט

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Administrative title
he: כותרת בממשק הניהול

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: An autocomplete text field.
he: שדה טקסט עם השלמה אוטומטית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
he: בטוחים שברצונכם להסיר את @entity-type %label?
