Href Lang Exchange (1.0.0-beta1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: - All -
mk: - Сите -
