Href Lang Exchange (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
