Href Lang Exchange (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (57 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Language
uk: Мова

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: - None -
uk: - Немає -

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Region
uk: Область

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Site
uk: Сайт

en: Revisions
uk: Редакції

en: System
uk: Система

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Publishing options
uk: Опції публікації

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: Revert
uk: Відновити

en: Reference
uk: Посилання

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: Revision
uk: Редакція

en: Changed
uk: Змінено

en: Revision of %title from %date
uk: Редакція матеріалу %title від %date

en: Apply
uk: Застосувати

en: Language switcher
uk: Перемикач мови

en: Sitemap
uk: Мапа сайту

en: Connect
uk: З'єднання

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте повернутися до редакції за %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити редакцію від %revision-date?

en: Offset
uk: Зміщення

en: Disconnect
uk: Роз'єднати

en: Metatags
uk: Мета-теги

en: Add Site
uk: Додати сайт

en: Delete all revisions
uk: Видалення всіх редакцій

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Copy of the revision from %date.
uk: Копія редакції від %date.

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: Current revision
uk: Поточна редакція

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: An autocomplete text field.
uk: Текстове поле автодоповнення .

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: @date by @username
uk: @date від @username

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити тип сутності @entity-type %label?
