Href Lang Exchange (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Region
bg: Област на сайта

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Url
bg: URL

en: Revisions
bg: Редакции

en: System
bg: Система

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Apply
bg: Търси

en: Language switcher
bg: Превключвател на езици

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
