Href Lang Exchange (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (29 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Country
bs: Zemlja

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Revisions
bs: Revizije

en: System
bs: Sistem

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Publishing options
bs: Opcije objavljivanja

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Apply
bs: Primjeni

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da povratite reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.
