Href Lang Exchange (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Remove
is: Tak burtur

en: Language
is: Mál

en: Overview
is: Yvirlit

en: Edit
is: Broyt

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: - None -
is: - Einki -

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Path
is: Leið

en: Region
is: Øki

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Url
is: Leinki

en: Revisions
is: Útgávur

en: System
is: Kervi

en: Publishing options
is: Útgávumøguleikar

en: Create new revision
is: Stovna nýggja útgávu

en: Revert
is: Vend aftur

en: Revisions for %title
is: Útgávur av %title

en: Revision
is: Útgáva

en: Revision of %title from %date
is: Útgáva %title frá %date

en: Language switcher
is: Skift millum mál

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
is: Er tað heilt vist at tú vilt venda aftur til útgávuna frá %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
is: Er tað heilt vist at tú vilt strika útgávuna frá %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
is: Avrit av útgávuni frá %date.
