Href Lang Exchange (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Language
ka: ენა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Region
ka: რეგიონი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Site
ka: საიტი

en: Url
ka: ბმული

en: System
ka: სისტემა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Language switcher
ka: ენის გადამრთველი

en: - All -
ka: - ყველა -
