Href Lang Exchange (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Revisions
ne: संशोधन

en: System
ne: प्रणाली

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Revision
ne: संशोधन

en: « First
ne: « पहिलो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
