Href Lang Exchange (1.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: Language
nn: Språk

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Country
nn: Land

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Publishing options
nn: Publiseringsval

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
