Href Lang Exchange (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Language
ps: ژبه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: Region
ps: سيمه

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: System
ps: سيستم

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
