Href Lang Exchange (1.0.0-beta3) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Region
ast: Rexón

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Revisions
ast: Revisiones

en: System
ast: Sistema

en: Publishing options
ast: Opciones d'espublización

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
