Href Lang Exchange (1.0.0-beta3) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Url
bn: ইউআরএল

en: System
bn: সিস্টেম

en: Create new revision
bn: একটি নতুন রিভিশন তৈরি করুন
