Href Lang Exchange (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Country
hr: Država

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Region
hr: Regija

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Revisions
hr: Revizije

en: System
hr: Sustav

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Publishing options
hr: Opcije objave

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Revert
hr: Vrati

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Revision of %title from %date
hr: Revizija %title od %date

en: Apply
hr: Primjeni

en: Language switcher
hr: Promjena jezika

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: Asc
hr: Uzlazno
