Href Lang Exchange (1.0.0-beta3) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: Search
ky: Издөө
