Href Lang Exchange (1.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Region
mn: Бүс

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Url
mn: Хаяг

en: System
mn: Систем

en: Revert
mn: Буцаах
