Href Lang Exchange (1.0.0-beta3) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Publishing options
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਚੋਣਾਂ
