Href Lang Exchange (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Country
sk: Krajina

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Site
sk: Stránka

en: Revisions
sk: Revízie

en: System
sk: Systém

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Reference
sk: Referencia

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Apply
sk: Použiť

en: Language switcher
sk: Prepínač jazykov

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Asc
sk: Vzostupne

en: An autocomplete text field.
sk: Samodokončovacie textové pole.
