Href Lang Exchange (1.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (31 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Region
sq: Sektori

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Url
sq: Adresa Url

en: Revisions
sq: Revizione

en: System
sq: Sistemi

en: Publishing options
sq: Opsionet e publikimit

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Language switcher
sq: Zgjedhësi i gjuhës

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
