Href Lang Exchange (1.0.0-beta4) - en to fa translation catalogue (49 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Remove
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Country
fa: کشور

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: Region
fa: ناحیه

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Page
fa: صفحه

en: Site
fa: سایت

en: Url
fa: نشانی

en: Revisions
fa: نسخه‌ها

en: System
fa: سیستم

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Publishing options
fa: گزینه‌های انتشار

en: Create new revision
fa: ایجاد نسخه جدید

en: Revert
fa: بازگشت

en: Reference
fa: ارجاع

en: Revisions for %title
fa: نسخه‌های %title

en: Revision
fa: نسخه

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Revision of %title from %date
fa: نسخه %title از %date

en: Apply
fa: تایید

en: Language switcher
fa: تغییردهنده زبان

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید به نسخه %revision-date برگردید؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید نسخه‌ها را از %revision-date حذف کنید؟

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Copy of the revision from %date.
fa: رونوشت نسخه از %date.

en: Operations links
fa: پیوندهای عملیات

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: An autocomplete text field.
fa: یک فیلد متنی autocomplete
