Href Lang Exchange (1.0.0-beta4) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
