Href Lang Exchange (1.0.0-beta4) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: System
hy: Համակարգ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ
