Href Lang Exchange (1.0.0-beta4) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Remove
mg: Esory

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -
