Href Lang Exchange (1.0.0-beta4) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
