Href Lang Exchange (1.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (60 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Remove
ru: Удалить

en: Language
ru: Язык

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Country
ru: Страна

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Path
ru: Путь

en: Region
ru: Область

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Site
ru: Сайт

en: Url
ru: Url-адрес

en: Revisions
ru: Редакции

en: System
ru: Система

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Publishing options
ru: Настройки публикации

en: Create new revision
ru: Создать новую редакцию

en: Revert
ru: Вернуть

en: Reference
ru: Связь

en: Revisions for %title
ru: Редакции %title

en: Revision
ru: Редакция

en: Changed
ru: Изменение

en: Revision of %title from %date
ru: Редакция %title от %date

en: Apply
ru: Применить

en: Language switcher
ru: Переключатель языка

en: Sitemap
ru: Карта сайта

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ru: Вы действительно хотите вернуться к редакции от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ru: Вы действительно хотите удалить редакцию от %revision-date?

en: Offset
ru: Пропустить

en: Metatags
ru: Мета-теги

en: Delete all revisions
ru: Удалить все редакции

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Copy of the revision from %date.
ru: Копия редакции от %date.

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Administrative title
ru: Административный заголовок

en: Current revision
ru: Текущая редакция

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: An autocomplete text field.
ru: Текстовое поле с автодополнением.

en: Are you sure you want to delete this item?
ru: Вы уверены, что хотите удалить это?

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: @date by @username
ru: @date от @username

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
ru: Вы действительно хотите удалить @entity-type %label?
