Href Lang Exchange (1.0.0-beta4) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
