Href Lang Exchange (1.0.0-beta4) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Language
te: భాష

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Country
te: దేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Publishing options
te: ప్రచురణ ఎంపికలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
